blank

Rozvíjajte sa s nami: Predstavujeme vám Večernú Akadémiu.

Prečo sú v dnešnom svete kľúčové zručnosti kritického myslenia a komunikácie?

V súčasnej rýchlo meniacej sa dobe, je nevyhnutnosťou, aby sme boli nielen informovaní, ale aj schopní efektívne komunikovať a rozhodovať sa s jasnou mysľou. Večerná akadémia ponúka súbor tréningov, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám poskytli práve tieto zručnosti.

 

Argumentácia

S lektorom Jakubom Kobelom sa naučíte, ako formulovať presné a presvedčivé argumenty. Tento kurz je ideálny pre tých, ktorí chcú lepšie šturkutúrovať svoje myslenie a vyjadrovacie schopnosti v každodennom živote aj v práci.

 

Majstrovstvo predať sa

Jakub Kobela vás tiež prevedie kurzom sebaprezentácie, kde získate nástroje a tipy na efektívne predstavenie svojich myšlienok, produktov alebo služieb.

 

Self Management s čistou hlavou

Pod vedením Evy Kasagrandovej sa zameriate na osobnú efektivitu a riadenie času, čo je nevyhnutné pre úspešné zvládanie denných úloh a zlepšenie osobného aj profesionálneho života.

 

Náročné konverzácie

Eva Kasagrandová vás naučí, ako viesť náročné rozhovory a poskytovať spätnú väzbu tak, aby ste sa nestratili v špirále konfliktu, vedeli deeskalovať vypätú situáciu s rozvahou a tým  zlepšili svoje medziľudské vzťahy.

 

Vyjednávanie na každý deň

S lektormi Evou Kasagrandovou a Bohumilom Pokštefľom sa dozviete, ako strategicky  vyjednávať v rôznych situáciách a dosiahnuť win-win výsledky, či už v práci alebo v osobnom živote.

 

Obrana proti manipulácii

Ján Markoš vám predstaví omylnosť našich myslí a ukáže Vám, ako rozpoznať manipulatívne taktiky a pohotovo na ne reagovať, čo je neoceniteľná zručnosť v každej oblasti života.

 

Všetky tréningy Večernej Akadémie sú dostupné online cez platformu ZOOM, čo vám umožní učiť sa z pohodlia vášho domova. Sú navrhnuté tak, aby boli maximálne praktické a hneď aplikovateľné. Naše tréningy vám poskytnú nástroje, vďaka ktorým sa stanete efektívnejším v komunikácii, rozhodovaní a riadením svojho času, čím si výrazne zvýšite svoje šance na úspech v dnešnom dynamickom svete.

 

Presvedčte sa sami a prihláste sa na jeden z našich tréningov alebo rovno na celú akadémiu za zvýhodnenú cenu a objavte, ako môžu tieto zručnosti zmeniť váš život k lepšiemu.

 

Chystáme pre vás celoročné vzdelávanie formou Večernej akadémie, tak aby ste napredovali počas celého roka v tempe, ktoré vám vyhovuje. 

Šírte kritické myslenie zdieľaním tohto článku

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.

Sme aktívni na sociálnych sieťach

Pre poslucháčov

Dalšie články

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.