pre firmy

Firemné vzdelávanie

preškolíme jednotlivcov, oddelenia aj celé organizácie

Individuálny tréning

Vhodný napríklad pre manažérov, ktorí sa chcú zlepšiť v jednej konkrétnej zručnosti. Získate individuálny prístup lektora, ktorý vás naučí preplávať vodami, v ktorých si zatiaľ nie ste istí.

Vzdelávanie tímu

Zásadne posuňte myslenie a komunikačné zručnosti vašich strategických tímov. Vyberte si z rôznych úrovní dlhodobého vzdelávania a posuňte celé svoje oddelenie na nový level.

Školenia organizácie

Máte viacej pobočiek a chcete zjednotiť úroveň skills ľudí naprieč celou firmou? Objednajte si celofiremný kurz a zabezpečte si hladký rozbeh či transformáciu vášho podnikania.

Naše kurzy pomôžu vašim leadership tímom lepšie komunikovať aj v navyhrotenejších situáciách a zamestnancom príjmať zmeny s otvorenou mysľou.

Naučíte sa zručnosti, vďaka ktorým budete

poskladajte si školenie

Vyberte si akúkoľvek kombináciu tém z našich 6 modulov

Modul I.

Argumentácia a efektívna komunikácia

Modul II.

Náročné konverzácie a aktívne počúvanie

Modul III.

Strategická komunikácia v online priestore

Modul IV.

Facilitácia a efektívne vedenie stretnutí

Modul V.

Verejný prejav a prezentačné zručnosti

blank

Modul VI.

Riešenie problémov

blank

Kritické myslenie na každý deň

Poďte s nami na expedíciu do vlastnej mysle. Na tomto kurze spoznáte pasce a nedokonalosti ľudského myslenia, ktoré zásadne ovplyvňujú to ako premýšľate nad sebou a nad svetom. Na tomto kurze vás hodíme do situácií, v ktorých ich pocítite na vlastnej koži. Naučíte sa nástroje, ktoré vám pomôžu lepšie spracovať informácie z médií, veľké dáta, a ťažké životné aj pracovné situácie. Šachový veľmajster vás naučí skrotiť vašu myseľ a robiť lepšie a strategickejšie rozhodnutia.

Ako kultivovať wellbeing a duševnú pohodu so Žanetou Mórovskou

Tento workshop je zameraný na potenciál nášho wellbeing, ktorý je v našich rukách. Ak sa ponoríme sa do hlbín vlastného myslenia a prežívania, osvojíme prospešné mentálne a fyzické návyky. Obsah tohto workshopu je prínosný najmä pre Vás, čo čelíte bežným neduhom ľudského bytia, ktoré presakujú nielen do Vášho osobného života, ale aj práce, spolupráce v rámci pracovných tímov a celkovou kultúrou organizácie, v ktorej pôsobíte.

Pridajte sa k našim spokojným klientom

“Interaktívne, zaujímavé a inšpirujúce. Páčila sa mi komunikácia, ochota diskutovať a prispôsobiť program našim špecifickým potrebám. Školenia preukázali vysokú odbornosť, dôveryhodnosť, skúsenosť a boli veľmi dobre pripravené.”
blank
Andrej Benovič
“Oceňujem pútavú metodológiu výučby inovatínymi prvkami. Obsah tréningov tvorilo množstvo praktických úloh a interakcie, čiže každá teória bola ihneď vyskúšaná v praxi. Je cítiť, že to robia zo srdca a s radosťou. ”
blank
Andrea Csatlósová

Pomáhame rásť firmám všetkých veľkostí

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.