blank

Nové balíky školení kritického myslenia

V roku 2021 budeme kritické myslenie školiť výhodnejšie. Vytvorili sme pre vás 3 balíky školení, každý z nich zameraný na iné potreby. Na výber máte balík zameraný na umenie argumentácie alebo vyjednávania. Pokiaľ sa však medzi nimi neviete rozhodnúť, prihlásiť sa môžete na komplexný balík našich všetkých troch najpopulárnejších školení.

Cieľom balíkov školení je naučiť vás viac, za priaznivejšiu cenu. Všetky informácie vám odovzdáme v 3 a ½ hodinových blokoch kvôli ktorým nikam nemusíte chodiť – stačí sa pripojiť z domu. Aby účastníčky a účastníci nestratili pozornosť, využívame v nich niekoľko rôznych prostredí, prezentácie, prácu v skupinách a strieda sa v nich dvojica z nášho lektorského tímu. K teoretickým častiam ponúkame grafické pomôcky pre ľahšie zapamätanie, výklady teórie sú stručné a ku každému ponúkame cvičenia a praktické príklady využitia.

💬 Balík Argumentácia

Tento balík obsahuje dve školenia: naša populárna Argumentácia a jej inteligentná nadstavba Pokročilá argumentácia. Správna argumentácia je schopnosť, v ktorej sa dokážete neustále zdokonaľovať. My vám vysvetlíme, ako na to.

Argumentácia: 29.1.2021

Pokročilá argumentácia: 16.2.2021

Cena: 152€ (pôvodná cena 160€)

➡️ Registračný formulár

🧠 Balík Vyjednávanie

Balík Vyjednávanie vás najprv prevedie základmi argumentácie, ktoré sú potrebným prvým krokom k ideálnej pozícii na vyjednávanie. Vyjednávenie väčšinou nie je jednorázovou a jednoduchou situáciou, kde buď dosiahneme cieľ alebo nie. Často je súčasťou dlhodobého budovania vzťahu, pozičnou hrou alebo cestou k riešeniam, ktoré objavíme až v jeho samotnom procese. Vedieť sa dobre pripraviť, naučiť sa reagovať a vedieť, kde sú naše limity sú cenné schopnosti, vďaka ktorým sa ľudia vo vyjednávaniach nestratia.

Argumentácia: 8.4. 2021

Vyjednávanie: 30.4. 2021

Cena:  152 € (pôvodná cena 160 €)

➡️ Registračný formulár

💡 Balík Kritické myslenie

Balík Kritické myslenie je ultimátnou voľbou pre každého, kto chce mať poriadok vo svojom myslení a prejave. Skladá z našich troch najpredávanejších školení: kurz základov argumentácie, na ktorý naväzuje jeho pokročilejšia verzia, zakončíte školením vyjednávania.

Argumentácia: 19.2.2021,

Pokročilá argumentácia: 8.3. 2021

Vyjednávanie: 14.5. 2021

Cena: Kompletný balík 216 € (Pôvodná cena 240 €)

➡️ Registračný formulár

 

Šírte kritické myslenie zdieľaním tohto článku

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.

Sme aktívni na sociálnych sieťach

Pre poslucháčov

Dalšie články

Mohli by vás zaujímať aj tieto články

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.