Budujete si
firemnú kultúru
kritického myslenia?

Pre všetkých HR špecialistov, manažérov a L&D špecialistov sme pripravili pravidelné ochutnávky našich školení zdarma.

Počas našej
90-minútovej
online ochutnávky:

blank

Čo zistíte vďaka
účasti na našej
ochutnávke?

Pre koho je vzdelávanie určené

Získate konkrétnu predstavu o tom, aké tímy a akých zamestnancov môžete s našimi školeniami vo vašej firme či spoločnosti osloviť.

01
02

Aká je pridaná hodnota

Odpovede na otázky, akú majú naše vzdelávacie aktivity pridanú hodnotu a prečo je kritické myslenie dôležitou súčasťou firemného vzdelávania.

Ako zlepšiť komunikáciu

Informácie ako je možné pomocou tréningu kritického myslenia meniť firemnú kultúru, komunikáciu vo vnútri firmy aj navonok.

03
04

Ako viesť stretnutia efektívne

tipy ako skvalitniť priebeh mítingov, porád alebo strategických stretnutí.

Ochutnávky tematicky nerozdeľujeme,
jedná sa o všeobecný prehľad našich služieb
cvičení a obsahu, ktorý poskytujeme.

Ako sa pripraviť na náročné konverzácie

Ako sa pripraviť na náročné konverzácie

S kolegami, pri prijímaní spätnej väzby, alebo vyjednávaní podmienok so šéfmi sa dostávame do situácii, v ktorých sú emócie oveľa silnejšie ako snaha o naozaj konštruktívnu diskusiu.

Na to, aby sme si nielen zachovali chladnú hlavu v každej konverzácii, ale tiež vyťažili z rozhovoru čo najviac, máme v AKM mnoho šikovných nástrojov.

Ochutnávka Vám dá náhľad do základnej štruktúry úspešnej reakcie a nástrojov, vďaka ktorým sa dokážete aj v tých najviac vyhrotených situáciách vrátiť naspäť k dôležitým myšlienkam.

Efektívne vedenie stretnutí

Efektívne vedenie stretnutí

Tréning facilitácie naučí každého, bez ohľadu na to, či stretnutia vediete, alebo ste “len” účastníčkou, ako z nich vykúzliť štruktúrované efektívne a konštruktívne posedenia.

Je jedinečnou príležitosťou v reálnom čase precvičovať vedenie diskusie s rôznymi spoločenskými a konverzačnými neduhmi.

Získate zručnosti užitočné nielen pri facilitácii komplikovaných diskusií, ale tiež pri budovaní efektívnej a demokratickej komunikačnej kultúry jednotlivcov v kreatívnom aj rozhodovacom procese.

Strategická komunikácia v online priestore

Strategická komunikácia v online priestore

Strategická komunikácia v online priestore s Karin Sedlákovou, Vám načrtne, ako v mediálnom svete funguje moc, kto ju vlastní, kto formuje a akými nástrojmi ju prenáša na online publikum.

Taktiež Vám ukážeme akú moc držíte v rukách Vy sami a ako ju viete čo najlepšie použiť.

Spoznáte úspešné (aj menej úspešné) príbehy kampaní a iniciatív, ktoré rýchlo pochopili ako fungujú online platformy a zručne využili tieto poznatky.

Poriadok v hlave

Kritické myslenie
na každý deň

Poriadok v hlave

Kritické myslenie na každý deň

Poriadok v hlave je naším úvodom do kritického myslenia, vďaka ktorému spoznáte, aké hranice má ľudská myseľ, aké problémy tieto hranice spôsobujú napríklad v práci.

Dostanete tipy, a nástroje ako sa dá naša myseľ neustále trénovať a posúvať a tým zlepšovať naše strategické rozhodovania alebo spoluprácu s kolegami.

Kedy sa najbližšie uvidíme?

rozvrh našich ochutnávok nájdete