Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

ONLINE KURZ: AKO ZVLÁDNUŤ NÁROČNÉ KONVERZÁCIE S JÁNOM MARKOŠOM 3/3

16 marca, 2023 @ 9:00 am - 12:30 pm

€220
blank

Ako sa rozprávať o ťažkých témach a pritom nepáliť mosty?

Kurz zvládania náročných konverzácií s našimi špeciálnym hosťom Janom Markošom – šachovým veľmajstrom, spisovateľom, filozofom a priekopníkom v téme kritického myslenia na Slovensku. Náš kurz je základom pre zvládnutie vyhrotených diskusií či už v práci alebo v každodennom živote.

Dátum: 2.3. – 16.3. 2023 (kurz sa skladá z troch školení: 2.3.; 9.3.; 16.3. 2023)
Čas: 9:00 – 12:30
Školitelia: Ján Markoš a Hana Skljarszka
Forma: online (Zoom)
KAPACITA: 15 ľudí

Ak Vám občas robí problém zvládnuť rozhovor s človekom, ktorý prestáva byť v rozhovore racionálnym a začínajú ho ovládať emócie a zmätok (alebo máte podobný problém vy sami), ste na správnom mieste. Skladá sa z rýchlokurzu argumentácie, základnej štruktúry úspešnej reakcie a nástrojov, vďaka ktorým dokážete aj v tých najviac vyhrotených situáciách zachovať chladnú hlavu a skrotiť vášne s cieľom vrátiť konverzáciu naspäť k dôležitým myšlienkam.

Školenie je dobrou nadstavbou pre náš základný kurz (Argumentácia a efektívna komunikácia), ale viete ho absolvovať aj samostatne. Všetky dôležité informácie a praktické príklady od nás dostanete v troch 3 a ½ hodinových blokoch online, kvôli ktorým nikam nemusíte chodiť – stačí sa pripojiť z domu:

Umenie reagovať

Základom umenia reagovať je upratať myšlienky samému sebe a svojmu partnerovi v komunikácii. Osvojíte si základnú štruktúru argumentácie a efektívnej reakcie, otestujete si svoje schopnosti aktívneho počúvania a identifikácie toho, čo je v diskusii naozaj dôležité.

“Bližšie k sebe” 

Dostanete príležitosť rozpoznať a identifikovať často nepozorované pasce mysle u seba samého aj u našich blízkych a kolegov. Dozviete sa o zákutiach náročných rozhodovaní o hodnotových dilemách, ktoré sa s nami samými pohrávajú v bežnom osobnom či pracovnom živote. Pochopíte prečo nás niektoré témy rozohnia, prečo veľakrát nedokážeme ustúpiť a aké nástroje šachovým veľmajstrov použiť aby sme s nimi začali pracovať u seba aj u iných.

Láskavá kritika

Na tomto školení si vyskúšate pestrú paletu náročných konverzácií, od hodnotovo vyhrotenej diskusie pri rodinnom stole až po nepríjemnú spätnú väzbu kolegovi v práci. Naučíte sa techniku, ktorá vám pomôže reagovať efektívne, láskavo a nepáliť mosty.

Povedzme si narovinu, na tomto tréningu Vám budeme robiť zle! Rovnako ako sú pre nás v bežnom živote rozhovory často nepríjemné, naše simulácie Vás vystavia práve týmto náročným rozhovorom. Podľa hesla “ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku” Vás pripravíme na nástrahy každodennosti. Nakoniec budete radi, že sme Vás poriadne vytrápili.

Rovnako ako pri všetkých našich školeniach aj z tohto si odnesiete predovšetkým zážitok z interaktívneho prístupu, pri ktorom vás ani na chvíľu nenecháme vydýchnuť. Zažijete tréning, pri ktorom na moment zabudnete, že sa vidíme len online. Po kurze získate materiály, vďaka ktorým si budete môcť poznatky z kurzu kedykoľvek pripomenúť a precvičiť.

Podrobnosti

Dátum:
16 marca, 2023
Čas:
9:00 am - 12:30 pm
Cena:
€220

Buďte v obraze

Začnite odoberať náš newsletter plný aktualít a tých najlepších tipov zo sveta komunikácie a kritického myslenia.