AKM-logo
Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako kultivovať wellbeing a duševnú pohodu I.

14 marca @ 9:00 am - 12:30 pm

€55

Kurz pod vedením Žanety Mórovskej Vám ukáže jednoduché nástroje a techniky, ktoré majú potenciál zvýšiť si pohodu a well-being prostredníctvom jednoduchých každodenných činností v práci , ale aj v každodennom živote.

 

Väčšina ľudí na svete, naprieč kontinentmi a kultúrami, ako aj HR špeicalisti a psychológovia priznávajú, že byť spokojný jenie len jedným z najdôležitejších cieľov v individuálnom živote, ale napomáha aj stabilite pracovných tímov, pohode na pracovisku a lepších výkonnostných výsledkoch. Naše dvojstupňové školenie Vám pomôže zvýšiť si pohodu a well-being prostredníctvom jednoduchých každodenných činností. Naučíme vás jednoduché techniky a odskúšame si ich na cvičeniach, ktoré vás najmä motivujú a pomôžu naštartovať nové návyky.

 

Zkurz  si odnesiete:

 

  • Ako sa spoznať, citlivo a efektívne reflektovať svoje emócie a myslenie.
  • Ako si vytvoriť stratégie a návyky, ktoré posilnia WELLBEING v každodennom živote a v pracovnom prostredí samostatne, aj ako pracovný tím.
  • Ako sa dostať do tzv. flow stavu, a tým byť produktívny ale aj šťastný v práci.
  • Ako vytvárať zdravé a udržateľné pracovné aj osobné vzťahy cez jednoduché techniky, ktoré viete začať používať hneď zajtra.
  • Čo robiť s nadmerným premýšľaním tzv. “cyklením” a porovnávaním sa s ostatnými.

Kurz vychádza z najnovších výskumov pozitívnej psychológie, neurovedy a behaviorálnych vied. Životné okolnosti si vybrať nemôžeme, vždy budú dobré a zlé časy, ale môžeme sa naučiť, čo nás privádza k spokojnosti, a môžeme podniknúť kroky s cieľom vytvoriť viac pokoja pre seba a ľudí okolo nás.

 

Rovnako ako pri všetkých našich školeniach aj z tohto si odnesiete predovšetkým zážitok z interaktívneho prístupu, pri ktorom vás ani na chvíľu nenecháme vydýchnuť. Zažijete tréning, pri ktorom na chvíľu zabudnete, že sa vidíme len online. Po kurze získate materiály, vďaka ktorým si budete môcť poznatky z kurzu kedykoľvek pripomenúť a precvičiť.

Podrobnosti

Dátum:
14 marca
Čas:
9:00 am - 12:30 pm
Cena:
€55

Miesto udalosti

ZOOM